Kurz keramiky pro seniory

Kurz keramiky je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.                                 Keramický kurz můžete navštívit kdykoliv v průběhu roku.                                                       Zkušební lekce je zdarma.

Díky maximálnímu počtu deseti studentů na kurzu, si můžeme dovolit čistě individuální přístup a péči o Vás.

Kurzem Vás provede Mgr. Pecová Kateřina od počátečního modelování, až po závěrečné dekorování Vašeho keramického výrobku. Ozkoušíte základní techniky práce s keramickou hlínou, jako je modelování z plátů, válečků a sochařský přístup práce z jednoho kusu hlíny, lití do forem a nově i točení na kruhu. Na přání je také možné pracovat v průběhu kurzu na vybrušování Vámi zvolené techniky.

Naučíte se používat základní techniky dekorování keramiky, jako je engobování, razítkování, voskovou techniku, zatírání oxidy, glazování, dekorování na glazuru i pod glazuru, dekorování sklem.

V průběhu kurzu budete seznámeni se stručnými dějinami keramiky a také se základykompozice a teorií barev.

Veškeré výrobky pálíme v naší zbrusu nové peci a odnášíte si je domů.

Kurz se skládá z deseti dvouhodinových lekcí.

Cena kurzu činí 2500 Kč. (V ceně kurzu je vždy vše, co budete potřebovat, a malé občerstvení)

Kurzy keramiky probíhají v úterý od 15:00 do 17:00.

První lekce se otevře 2. 1. 2020.

Na všechny kurzy lze vytvořit dárkovou poukázku, do druhého dne.

Máte zájem o keramický kurz v centru Prahy?

Napište nám na e-mail atelierupecu@gmail.com,                                                                                    nebo nám zavolejte na telefonní číslo 732 307 658 (Kateřina Pecová).

Závazná rezervace proběhne až po zaplacení kurzu.

Platby kurzů jsou prováděny předem na bankovní účet                                1704572028/3030. Do poznámky prosím uveďte Vaše jméno a příjmení.

Omlouvání ze semestrálních lekcí lze min. 2 hod. předem, jinak lekce propadá.

Pokud si nestihnete vyčerpat Vámi předplacené lekce v dané semestru, budete mít ještěměsíc k dispozici na jejich vyčerpání. Je  možno chodit na kurz i dvakrát týdně, pokud je volné místo.